Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Admin

Брой мнения : 9
Join date : 28.11.2008

Баскетболни новини Empty
ПисанеЗаглавие: Баскетболни новини   Баскетболни новини Icon_minitimeПет Ное 28, 2008 12:22 pm

HOT!

Евроинс Черно море надигра ЦСКА в София
"Моряците" се наложиха с 86:77 след силна игра на Кори Макинтош

В третата среща от осмия кръг на Националната баскетболна лига Евроинс Черно море надигра с 86:77 ЦСКА Интерлоджик в зала "Христо Ботев" в столицата. Кори Макинтош бе с най-голяма заслуга за успеха на "моряците" със своите 24 точки, докато за "армейците" на ниво беше Сергей Цветков, нанизал 21 точки.

Варненският тим бе по-добър през всичките 40 минути на двубоя и заслужено се поздрави с успеха. Момчетата на Даниел Димитров поведоха още от самото начало, като на почивката преднината им беше с 15 точки - 40:25. През второто полувреме "червените" опитаха да се върнат в мача и успяха да съкратят аванса на Черно море до 8 точки, но все пак "моряците" удържаха своя своя аванс.

По този начин те записаха пета победа в шампионата и се наредиха на трето място в класирането веднага след Лукойл Академик и Левски. ЦСКА пък допусна трето поредно поражение и вече има баланс от два успеха и шест загуби.