Форумче за всичко,което ви вълнува
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Форумче за всичко,което ви вълнува

Форумче за всичко, което ви вълнува
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Информация за Европейските звезди

Go down 
АвторСъобщение
Admin
Admin



Брой мнения : 9
Join date : 28.11.2008

Информация за Европейските звезди Empty
ПисанеЗаглавие: Информация за Европейските звезди   Информация за Европейските звезди Icon_minitimeСъб Ное 29, 2008 3:17 am

HOT!

Бритни копира Мадона

Мадона покани Бритни, да изпълнят съвместно парче на турнето й и това бе достатъчно за Спиърс, за да открадне тоалета на Мадж.

Брит се качи на сцената на наградите Бамби в Германия в четвъртък вечерта със сценичен костюм, силно наподобяващ този на Мадона от Sticky and Sweet tour. Изглежда Бритни си е водила подробни бележки, тоалетите на двете включват: бомбе, прозрачен топ, панталони с висока талия, мрежест чорапогащник, високи ботуши и кожени ръкавици.

Представянето на "Womanizer" не беше запомнящо се, по всичко си личеше, че Брит е нервна и напрегната. Определено беше доста скована в началото, но се успокои само след няколко секунди.


Том Круз иска да прави секс с Кейти Холмс и на екрана
отпечатай новината


В момента актьорът от "Мисията невъзможна" Том Круз търси добър сценарий на еротична драма.

Според The Guardian едни от главните изисквания е сюжетът да съдържа откровена еротична сцена.

Близък на звездната двойка твърди, че по този начин Том и Кейти ще възвеличат любовта и страстта си като своеобразен паметник.

Един от възможните варианти е да се направи римейк на филма на Бертолучи "Последно танго в Париж". Съпрузите се замислят и над възможността да заснемат друга версия на "Първичен инстинкт".

Круз вече има опит в подобно възвеличаване. Направи го с бившата си половинка Никол Кидман в последния филм на Стенли Кубрик "Широко затворени очи" (1998 г.).


Бионсе получавала шамари от майка си
отпечатай новината



При първият голям хит на Destiny's Child - Bills, Bills, Bills, певицата Бионсе била само на 18 и толкова се главозамаяла от успеха, че се наложило майка й със сила да я връща в реалността.

"Бях на път да полудея, държах се безобразно, мислех, че съм хванала Бог за шлифера" спомня си певицата пред InTouch. „За първи и последен път в живота ми, получих шамар от мама. Никога няма да забравя този момент, веднага след него се окопитих. Добре, че беше майка ми, иначе не знам докъде щях да стигна. Тя все още е до мен и ме държи здраво на земята", споделя с радост красивата Би.


Пол Маккартни пази диета заради приятелката си


Сър Пол Маккартни призна, че преди началото на празничния сезон е започнал да следи внимателно теглото си, пише в. "Дейли експрес".

Музикантът споделя, че пази диета, защото иска да впечатли приятелката си Нанси Шевел.

Свидетели твърдят, че 66-годишният Маккартни дори не е опитал изкушенията, предложени на коледното парти, организирано от дъщеря му - дизайнерката Стела Маккартни в бутика й на "Бонд стрийт".

Връзката на Пол Маккартни и 47-годишната Нанси Шевел започна през ноември миналата година, припомня изданието.

И така става дами и господа, когато стачоците чукнат петдесетака и изперкат.

Всички дружно се чудят, кога ли тези двамата ще се настанят в някой старчески дом за звезди на Хавай и не освободят обществеността от досадното си присъствие... и досадната си връзка.

Дана Хам е най-сниманият фитнес модел в света

Дана Хам е моделът, който фотографите обожават. С перфектните си форми тя определно заслужава внимание. Красотата и е смес от френски, английски и дори индинскаи жилки, които се преплитат в родословното и дърво.



И докато повечето модели, манекенки, актриси и сексапилни жени са готови да убият за да се снимат в Плейбой, красавицата е оставила Хю Хефнър да чука три пъти на нейната вратата. Тя е отказала дори предложението за собствено шоу в неговата телевизия.



"Това много ме поласка и мисля, че списанието е наистина много добро. Но това да бъда "зайче" не пасва на характера ми." допълва хубавицата.
Върнете се в началото Go down
https://forumche.forumotion.net
 
Информация за Европейските звезди
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Информация за Българските звезди

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форумче за всичко,което ви вълнува :: Жълтини :: Жълтини-
Идете на: